Prawdziwy romans z Twoją skórą!

 

Zrównoważony balans pokusy i pielęgnacji, naturalności i elegancji, którego celem jest osiągnięcie czystego, ponadczasowego piękna sprawia, że Creme 63/1 DNA CELL STRUCTURE stanie się niepowtarzalnym przeżyciem dla Twojej skóry.

Nowa technologia podwójnego działania dba przy tym o inteligentne, reagujące zarówno na temperaturę jak i stopień wilgotności, nawilżenie skóry

Gatuline® Expression AF, jest najbardziej innowacyjnym odkryciem w obszarze badań nad komórkami, zmniejsza napięcie skóry, likwiduje zmarszczki mimiczne i zapobiega powstawaniu nowych. Ta sensacyjnie działająca substancja czynna jest stosowana obecnie ze stale rosnącym powodzeniem, jako naturalna alternatywa dla botoksu, w licznych klinikach kosmetologicznych na całym świecie, od Dubaju po Beverly Hills.

Najbardziej cenne i całkowicie naturalne substancje składowe dostarczają skórze ważnych składników odżywczych, wspomagają jej strukturę. Twoja skóra uzyskuje świeży, jędrny i rozświetlony wygląd.

Stosowanie: Należy nakładać na skórę rano i wieczorem  po oczyszczeniu twarzy, szyi i dekoltu.

Właściwości: Krem ten przeciwdziała efektom starzenia, jest ujędrniający, nawilżający, wygładzający, regenerujący, ochronny, uszlachetniający.

Rodzaj skóry: wrażliwa, normalna, sucha, dojrzała

Nr kat.: 63181

© 2021 Christian Karl